חוזה עבודה

הליך דיגיטלי נגיש בליווי עורך דין שבסיומו תקבלו חוזה עבודה המותאם לסוג העסק שברשותכם ומגן על זכויותיכם.

אייקון של מסמך ועט

50+

הסכמי עבודה שערכנו

אייקון של וי

100%

לקוחות מרוצים

אייקון של שעון חול

72-

שעות לקבלת המסמך

מעוניינים לערוך חוזה עבודה?
יש לנו את הפתרון המושלם

תנו לנו לערוך עבורכם חוזה עבודה המותאם לסוג העסק שברשותכם, ויגן על הזכויות והצרכים שלכם. לעורכי הדין שלנו ניסיון עשיר בעריכת חוזי עבודה במגוון רחב של תחומים.

נושאים המוסדרים בחוזה עבודה לדוגמה:
  • פרטי המעסיק והעובד
  •  גובה השכר ומועד התשלום
  • תקופת ההעסקה
  • שעות העבודה
  • תיאור תפקיד העובד
  • מועד תחילת ההעסקה
  • תנאים סוציאליים
  • תנאי ביטול החוזה
עורכת דין

מעוניינים לערוך חוזה עבודה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

שאלות נפוצות

חוזה/הסכם עבודה (הנקרא גם הסכם העסקה) הוא הוא מסמך משפטי מחייב המפרט את תנאי העסקתו של עובד, ומספק הגנה משפטית לעובדים ומעסיקים.

חשוב לדעת כי חוק הודעה לעובד (תנאי עבודה), התשס"ב-2002, מחייב מעסיקים למסור לעובדיהם הודעה מפורטת על תנאי עבודתם. עריכת חוזה עבודה בין מעסיק לעובד מקיימת חובה זו.

בכפוף לדיני העבודה, חוזה העבודה חייב לכלול את תנאי ההעסקה של העובד. התנאים כוללים את מועד תחילת העבודה, היקף המשרה, גובה השכר, ותנאים סוציאליים (ימי חופשה, ימי מחלה, דמי הבראה, ביטוח פנסיוני ועוד).

מעבר לתנאים שחובה לכלול, על הסכם העבודה לפרט את כלל הסכמות הצדדים. ביניהן: סעיפי סודיות ואי תחרות, סעיף אודות תקופת ניסיון של העובד, פיצויים בעקבות הפרת החוזה, ובעצם כל תנאי שהסכימו עליו הצדדים.

חוזה עבודה חייב להיות חוקי. כלומר, הוא לא יכול לפגוע בזכויות העובד על פי חוק. אם החוזה כולל סעיפים לא חוקיים, העובד אינו מחויב לסעיפים האלה.

סעיפים לא חוקיים בחוזה עבודה לדוגמה: סעיף האוסר על פנייה של העובד לבית המשפט במקרה של הפרת זכויותיו, סעיף הפוגע בחופש ההתארגנות של העובד, סעיף המבטל את זכויות העובד על פי חוק, ועוד.

חוזה עבודה צריך להיות מותאם אישית לסוג העסק ואופי התפקיד, ולשקף את הצרכים והרצונות הייחודיים של כל צד. עריכת חוזה עבודה שיגן על זכויות ורצונות הצדדים, לצד עמידה בדרישות החוק, דורשת ניסיון רב ובקיאות בחוקים הרלוונטיים.

חשוב להתייעץ עם עורך דין בכדי להבין את הזכויות והחובות שלכם. עורך דין יכול לעזור לכם לנסח חוזה עבודה מקיף ומגן, ולהבטיח שאתם יודעים בדיוק על מה אתם חותמים.

יש לכם שאלה שלא מופיעה כאן?

לקוחות ממליצים

אנו זמינים בכל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

רישום עמותה

בסיום התהליך תשלח אליכם תעודת עמותה רשומה.

עריכת תקנון ותנאי שימוש

בסיום התהליך ישלח אליכם תקנון ערוך המותאם לפעילות האתר שלכם.